Teslimat Politikası

Siparişiniz verildikten ve ödemenizi aldıktan sonra size e-posta yoluyla ön sipariş onayınızı gönderilecektir

Türkiye resmi tatilleri haricinde Pazartesi’den Cuma’ya sabah 09.00’dan 18.00’e kadar çalışıyoruz.

Türkiye dahilindeki siparişler için hizmet alınacak gönderim firması, kullanıcının gönderim bölgesine göre belirlenecektir.

Yurt içi siparişlerde, kargonuz 3-5 iş günü içerisinde teslim edilir.

10pm, uluslararası kargolarda oluşabilecek her türlü gümrük vergileri, işlem harçları veya diğer her türlü ücretlendirmeleri de kapsayan kurtajlardan sorumlu değildir. Bu meblağların ödenmesi, teslimatın hangi ülkeye yapıldığına bağlı olarak siparişinizin ulaştığı gümrükten serbest kalması için gerekli olacaktır. Bu, ödeme ekranında gösterilen fiyata hiçbir verginin ve gümrük harcının dahil olmadığı anlamına gelir. Bu ücretler doğrudan lokal gümrükler tarafından belirlendiği için kargonuzun oluşturacağı Vergi ya da Gümrük Harçlarının tam miktarını size bildiremiyoruz.

 

Değiştirme ve İade Politikası

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 30 gününüz bulunmaktadır.

Ürünlerinizi bize geri göndermeden önce info@the10pm.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir ve sonrasında değişim talimatlarını içeren bir e-posta alacaksınız. İşlem süresinin uzamasına neden olacağı için 10pm ekibi  ile iletişim kurmadan herhangi bir şeyi geri göndermemenizi rica ederiz.

Ayıplı ürün olmaması durumunda ücretsiz iade servisi sunmamaktayız. Lütfen, iade edilen ürünler bizim elimize ulaşana kadar kargodan kendinizin sorumlu olduğunu unutmayın.

The 10pm, Türkiye dışına gönderilen siparişlerde gümrük vergileri ve diğer vergilerin geri ödemesini yapamamaktadır, yine de yerel vergi bürolarınızla doğrudan iletişim kurarak bu ücretleri geri alabilirsiniz.

Değişim işlemi düzenlemek için lütfen ya info@the10pm.com e-posta adresimizden ya da +905356143474 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçin.

Ürün Değişim Adresi: Darüşşafaka Mah Çağdaş Sok Karikatüristler Sitesi B Blok No20 D2 Sarıyer/Istanbul

  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.