10pm Kimdir?

10pm sunduğu uyku güzellik ürünleri ile her yaştan cilt ve farklı saç tiplerinin korunmasına ve beslenmesine yardımcı olan yeni bir yaşam ve düşünce tarzıdır.

Çağımız insanını ebedi gençlik ve mükemmellik fikrinden kurtarmaya destek olmak sorumluluğu ile yola çıkan 10pm, doğal ürünler ile en sağlıklı uykunuzu, çabasız ve doğal güzelliğinizi bulmanıza yardımcı olmak için kuruldu.

Kaliteli uyku, ruh ve beden sağlığımızın beslenmesi için sahip olduğumuz temel kaynaklardan biridir. Hem uyku kalitenizi arttırmak hem de uyku esnasında cildinize ve saçınıza bakım yapabilme inancı ile yola çıktık. Cildinizin ve saçınızın doğal güzelliğini yeniden keşfetmenizi sağlayacak doğru malzemeleri bulabilmek için uzun çalışmalar yaptık. Amacımız mükemmel uyku ritüelinizi oluşturmanız için yüksek kalite uyku güzellik ürünleri sunmaktır.

10pm uykusu ile dinginliği hissetmek, dayatılan ebedi gençlik ve mükemmellik fikrinden arınıp eşsizliğimizi kucaklamanız dileğiyle.

10pm-kimdir-rev
10pm-denizati
10pm Denizatı

Eşsiz bir deniz canlısı olan denizatı, var olmanın ve kendimiz olmanın tadını çıkarmanın bir mesajıdır. Yüzücülerin en iyisi olmayan denizatı, fırtınalı denizlerde kuyruğunu çapa olarak kullanarak bir noktadan diğerine yavaş ama sağlam hareket eder. Bu benzersiz yetenek sabır, dinginlik ve sebatı sembolize eder.

Bir denizatı gibi iyi uyku da eşsizliğimizin farkına varmanın ve hayatı yavaşlatıp yolumuzu takdir etmenin dinginliğini hatırlamamız için harika bir öğretmenidir.

10pm ile kendin olmanın tadını çıkar.

10pm-denizati
10pm İpeği

10pm ipeği titiz standartlarımıza göre; parlaklık, kalınlık, yumuşaklık ve dayanıklılığın nihai kombinasyonunu sağlamak için geliştirilmiş ve rafine edilmiştir.

Ürünlerimizde 22mm kalınlığında en yüksek dereceli ve sık dokumalı uzun lifli dut ipeği kullanıyoruz.

Geleneksel olarak ipek, sadece elde yıkanır veya kuru temizleme yapılır. 10pm ipeği en yüksek dereceli ve sık dokumalı uzun lifli dut ipeğinden yapıldığı için makinede yıkanabilir, ancak yine de ipektir ve onlara verebileceğimiz kadar bakıma ihtiyaç duyarlar.

O nedenle bakım ürününüzün ömrünü uzatmak istiyorsanız en iyi yöntem elde yıkamaktır.

10pm-ipegi-rev
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.