Ürün Bakımı

10pm İpek Yastık Kılıfımı Nasıl Yıkamalıyım?

10pm ipeği, yüksek ilmek sayısı ile makinede yıkanabilir, ancak yine de ipektir ve onlara verebileceğimiz kadar bakıma ihtiyaç duyar. O nedenle yastık kılıfınızın ömrünü uzatmak istiyorsanız en iyi yöntem elde yıkamaktır. *Yumuşak, ipek dostu sıvı deterjan kullanınız. *Makinede hassas programda 30°C (86°F) altında yıkayınız. (Makine yıkamalarında bez yıkama torbası kullanılması tavsiye edilir.) *Elde yıkamada 30°C (86°F) altında yıkayınız. *Herhangi bir ağartıcı, leke çıkartıcı kesinlikle kullanmayınız. *Kurutma makinesinde kurutmayınız. *Düşük ısıda ve ütünüzün ipek ayarında ütüleyiniz. *Kuru temizleme yapılabilir.

10pm İpek Uyku Maskemi Nasıl Yıkamalıyım?

Uyku maskenizi uzun zaman kullanmak için en iyi yöntem elde yıkamaktır. *Yumuşak, ipek dostu sıvı deterjan kullanınız. *Elde yıkamada 30°C (86°F) altında yıkayınız. *Herhangi bir ağartıcı, leke çıkartıcı kesinlikle kullanmayınız. *Kurutma makinesinde kurutmayınız. *Düşük ısıda ve ütünüzün ipek ayarında ütüleyiniz. *Kuru temizleme yapılabilir.

Returns

Can I exchange/return my item(s) in store?

Sed diam nonummy nibh euismod dunt ut laoreet dolore magna aliquam. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu

Can I exchange an item by mail?

Vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

How long will my refund take?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod dunt ut laoreet dolore magna aliquam. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation.
We’re Here to Help ! Contact us
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.